| Burdetiu a întrebat:

Cand schimb la bicicleta viteza nu conteaza spate sau fata imi scapa numai cu o viteza pot sa merg dau funda celui care ma ajuta

6 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Daca nu folosesti semnele de punctuatie, nu iti pot intelege intrebarea.

| XTreme00 a răspuns:

Dar cu cate vrei cu 3 odata?

| seraphim a răspuns:

De unde iti sare lantul? de la pedale sau roata din spate? daca e de la pedale uitate sa nu fie descentrat sau indoit angrenajul! daca e de la schimbator..incearca sa il mai strangi putin! FUNDAAAAAAAAAAAAA

| Burdetiu explică (pentru seraphim):

Din fata imi sare lantul si nu este descentrata un pic schimbatorul pe state(lebada) este indoita dar schimbatoarele de mana sun in genul asta, cum sa il strang https://www.google.ro/......ps?/search

| seraphim a răspuns (pentru Burdetiu):

Il strangi de jos de la lebada happy

| Burdetiu explică (pentru seraphim):

De la ce surub?