| paulmircea2000 a întrebat:

Cand se pun in vanzare biletele pentru meciul steaua cu petrolul din supercupa romaniei? ....va rog daca stit

4 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Cred ca nici macar nu s-a anuntat cand se pun in vanzare, pana la urma urmei mai e o luna pana atunci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite. citeste stirea asta de pe realitatea.net si vezi daca te ajuta :

http://www. realitatea.net/steaua-petrolul-supercupa-romaniei-2013_1202773.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am gasit stirea asta pe realitatea.net:

STEAUA-PETROLUL. FRF informează că biletele la Supercupa României se vor vinde online începând cu 13 iunie, ora 12:00, exclusiv online, pe www.biletefotbalonline.ro. Este vorba despre tichetele pentru publicul neutru, fiindcă cele două galerii vor primi bilete separat, prin intermediul cluburilor.

Astfel, Steaua și Petrolul vor beneficia de câte 12.700 de bilete, la Peluza Sud, respectiv la Peluza Nord, vânzarea acestora urmând să fie decisă de către cele două grupări.

STEAUA PETROLUL PREŢURI BILETE

VIP I - 600 lei/bilet

VIP II - 400 lei/bilet

TRIBUNA I VEST, INELUL 3 - 60 lei/bilet

TRIBUNA A II-A EST, INELELE 1 ȘI 2 - 100 lei/bilet

TRIBUNA A II-A EST, INELUL 3 - 60 lei/bilet

Sper ca te-am ajutat :)