| ChrissD a întrebat:

pe ce data se pun in vanzare biletele pentru meciul Steaua -Astra din finala cupei romaniei? si de pe ce site se pot cumpara (siteul complet ).Multumesc mult... funta

Răspuns Câştigător
| alexx102428 a răspuns:

Pai prin 10 mai

5 răspunsuri:
| MariaIoana15 a răspuns:

Http://www.biletesteaua.ro/ se vor pune in curand.

| ChrissD explică (pentru MariaIoana15):

Poti sa imi dai o perioada de timp? pantru ca am intrat acum pe site si am vazut ca nu sunt bilete nici macar pentru meciul de maine cu concordia.

| alexx102428 a răspuns (pentru ChrissD):

Poate cu corona Brasov nu cu concordia chiajna

| ChrissD explică (pentru alexx102428):

Da ai dreptate ...deci sti pe cat se pun in vanzare biletele pentru finala cupei?

| alexx102428 a răspuns (pentru ChrissD):

Pai prin 10 mai

| NyNy17 a răspuns:

Eu unul cred ca pe data de 12 o sa avem biletele puse online