| iuonak93 a întrebat:

Cand se va anunta castigatorul balonului de aur 2012?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 2012

| 12AA a răspuns:

Prin noiembrie anul asta

| Robertofachiru a răspuns:

Important este ca balonul de aur va fi incredintat celui mai bun jucator: Cristiano Ronaldo! Funda?big grin

| CrazyName a răspuns:

Indearca sa cauti pe google!

| LeoMessi10 a răspuns:

Messi il va castiga

| Raulz1995 a răspuns:

Pai s-a anuntat e Messi, poate tu vrei sa zici balonu de aur din sezonul recent incheiat, se va anunta in Februarie anul viitor

| iuonak93 explică (pentru Raulz1995):

Pai din 2012 nu stiu cum sa-ti zic dintre cei 3 finalisti : C.Ronaldo, Pirlo si Messi.

| Raulz1995 a răspuns (pentru iuonak93):

Ronaldo

| Robert_Paul_1997 a răspuns:

Se va anunta in ianuarie 2013. cel mai probabil in saptamana 7-13 ianuarie 2013.