| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU happy
Cand si pe ce post de televiziune se difuzeaza castigatorul balonului de aur

Răspuns Câştigător
| MySongisDEAD a răspuns:

Pai poți sa te uiți pe eurosport dacă vrei sa vezi toată gala. Pe celelalte canale digi sport sport.ro dolce comentează aia și difuzează doar când e anunțat casțipător.

Decernarea se desfășoară la zurich pe 12 ianuarie. Ora încă nu se știe dar având în vedere ca diferența de fus orar e de 1 ora probabil o sa fie la 8 sau 9.

Funda?

2 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

12 ianuarie sport.ro

| anonim_4396 explică (pentru Eduard619):

La ce ora? happy