| Bratescu_Gabriel_1978 a întrebat:

Care ar fi cel mai bun lot al portugaliei de 3 portari, 9 fundasi, 10 mijlocasi si 2 atacanti. repede funda

Răspuns Câştigător
| SergioRamos4 a răspuns:

Portari : Beto, Rui Patrício, Anthony Lopes
Fundasi : Cédric, José Fonte, Fábio Coentrão, Daniel Carriço, Eliseu, Bruno Alves, Ricardo Carvalho si sunt doar 8 nu 9 fundasi
Mijlocasi : Nani, Danny, Ricardo Quaresma, André André, Tiago, Danilo Pereira, João Moutinho, Bernardo Silva, Adrien Silva, William, Vieirinha sunt 11 mijlocasi nu 10
Atacanti : Cristiano Ronaldo, Pizzi, Silvestre Varela, Éder si atacanti 4 nu 2.