| emilenescu a întrebat:

Am mai pus intrebarea si am primit doar un raspuns (nefolositor) deci...Ma gandeam si eu...care sunt cei mai buni 2 portari, 4 fundasi, 4 mijlocasi si 3 atacanti din romania. dati-mi idei. funda

Răspuns Câştigător
| Geronimo9234341 a răspuns:

Portaritongueantelimon si Tatarusanu
Fundasi:Gaman, Pap, Brandan, Sepsi
Mijloasi:Nicolita, Tanase, Torje, Adrian Cristea
Atacanti:Bogdan Stancu, Lacina Traore, Florin Costea
Funda?

1 răspuns:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Cei mai buni portari sunt; Pantilimon si Coman. Fundasi; Marius Constantin, Galamaz, Moti si Dorin Goian. Mijlocasi; Lazar, Apostol, Banel Nicolita, Torje.Atacanti; Florin Costea, Andrei Cristea, Gigel Bucur.