| benga94 a întrebat:

Care ati bagat la pariuri stanleybet la milionar? Vreau sa incerc dar nu stiu un singur lucru! Sunt 4 parti din bilet a cite 5 meciuri fiecare cu cite un cistig in dreptul la fiecare particica, pana aici am inteles, dar de exemplu daca imi iese 4 meciuri din prima parte si 1-2 din partea a 2-3-4 e cistigator biletul? sau daca imi iese prima parte si imi mai ies si alte meciuri din partile celelalte am cistig mai mare? ar mai fi si intrebarea daca imi ies cele 5 meciuri din partea a 3 a sa zicem cistig ceva sau trebuie neaparat sa iasa prima parte a 2 si etc! astept raspunsuri,vreau sa incerc si modul acesta de pariere ca asa simplu pariez de vreo juma de an si nu am mai cistigat nimic nu stiu ce se intampla ma incurca numai meciru importante cum e celsea, real, sau barca sua anzhi etc.

1 răspuns:
| AdYtZu189 a răspuns:

Sfatul meu este sa nu bagi la pariuri devine un obicei foarte prost. Unii au ajuns sa-si vanda din casa doar pentru a baga.Sunt mai multe sanse sa pierzi decat sa castigi. Sfatul meu mai bine nu bagi, banii casitigati cinstit sunt mai bunii pararea mea BAFTA.