| Xenoverse1 a întrebat:

Salutare, de azi vreau sa incerc metoda cu cornerele la pariuri sportive adică sa pariez la un meci sa se dea peste 7.5 sau 8.5 cornere.

A mai încercat cineva aceasta metoda de pariere si daca da raspundeti-mi dacă da roade sau nu?

7 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Da roade foarte bine, mai ales pe echipele engleze, eu pariam si pe cartonase, la derby-uri era ploaie de galbene.

P.S te-ai saturat sa tot pui solist pe barca si sa te scoata weekend de weekend?

| Xenoverse1 explică (pentru Drimmero):

De parca nu pariai solist pe Arsenal ca te scotea etapa de etapa.

| Sn4k3 a răspuns:

Cu asa intrebare mai bine te dezici de sportul asta.

| aditimus a răspuns:

Da roade daca echipa din tara respectiva da corenere multe, vezi istoricul ei si poate ai sanse, eu am pariat dar mai mereu pierdeam.

| Catalin77945 a răspuns:

Wai nu paria niciodata pe cornere ca e mare scam oarecum, adica da poti sa le nimeresti si sa castigi dar astea sunt la noroc pur...

| Xenoverse1 explică (pentru Catalin77945):

Ai incercat tu metoda cu cornerele?

| Catalin77945 a răspuns (pentru Xenoverse1):

Da am incercat de 3 ori, odata ca am eram curios si de 2 ori la insistenta unui prieten, odata a mers si a fost ok bilet castigat, de 2 ori a fost pierdut dintre care unul era la limita, acum eu nu-ti zic sa nu pui pe ele daca vrei, dar mi se par mai usoare cele cu golurile sau cu x1, x2 si d-astea, adica la alea castig eu cel putin, ca daca ma pui sa pun pe cartonase si pe combo uri zici direct papa adio bilet