| benga94 a întrebat:

Care ati folosit Weider mega mass 2000 sa ma lamureasca si pe mine cineva cu cantitatea care se ia la o portie, pe majoritatea siturelor zice de 90 de grame portia pe altele zice tot 90 de grame(1 lingura jumate )si 1 lingura jumate cit de plina ai pune-o face in jur de 25 de grame maxim 30g, de fapt 30 de g face cam 2 linguri pline cu varf deci,are in cutie vreo masura sau se pune fiecare cum crede mi se pare cam aiurea,si inca ceva de forta pentru la sala nu prea am deloc,iau creatina de la universal dar simt ca imi cam scade energia si forta in loc sa le creasca, parca zic ca inainte era ceva mai bine acum poate doar mi se pare, astept pareri!

1 răspuns:
| Catalinjr a răspuns:

Detalii despre Mega Mass 2000 vezi aici http://www.culturism.net/gainere/weider-super-mega-mass-2000-3-kg.html are in cutie o cupa, portia este de o 1 cupa si jumatate, se amesteca 90 g adica 1 cupa si jumatate de Super Mega Mass 2000 cu 300 ml de lapte