| Bra1n1ac a întrebat:

Care ati incercat proteinele Power Blast de la Nutritech sau Mass Gain, tot de la Nutritech?
Sunt bune? Ce sa aleg intre cele doua?

4 răspunsuri:
| giulianito a răspuns:

Dibili mai sunteti nu-i bun nici una os a ajungi pe la 40 de ani si vei credea ca ai 80 incearca natural e mai greu dar mult mai sanatos

| Cosmin86 a răspuns (pentru giulianito):

Serios? poti sa argumentezi?

| Cosmin86 a răspuns (pentru giulianito):

Am inteles, nu esti in stare sa argumentezi ca esti doar un cretin dezinformat care abereaza intr-una.

Iti recomand sa participi la niste seminarii de nutritie, sa citesti si sa vorbesti cu un medic sportiv. Pana atunci tine-ti prostia pentru tine.

| mihaitza05 a răspuns:

Ieu am incercat
mass gain astea sunt mai bune