| alexx102428 a întrebat:

Care credeti ca e cel mai puternic campiona din lume? Eu cred ca e Premier League.Voi ce credeti?

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Chiar daca Barcelona si, in special, Real Madrid au loturi mult mai valoroase, practica un fotbal mai frumos si sunt capabile sa invinga, in opinia mea, in cel putin 3 din 4 meciuri orice echipa englezeasca, Premier League este, per total, cel mai puternic campionat.

| Drimmero a răspuns:

Nu este clar din raspunsul tau care e cel mai bun campionat? Capsunarii vor spune ca este La Liga unde doar Varza si Real traiesc acolo,, pana si Atletico a renuntat la lupta.

| T0T a răspuns:

Probabil liga BBVA ( La Liga) însă chiar și așa eu prefer mult mai mult să privesc Premier League, mi se pare mult mai spectaculos și frumos de privit. De asemenea avem parte de o luptă mai acerbă și mai surprinzătoare.

| sabin89 a răspuns:

Si care echipa din Preier League?

| userul7200 a răspuns:

Premier League, Liga BBVA şi Bundesliga

| Andrei_Catalin_1993_t5yx a răspuns:

Eu zic că la liga si premier league sunt cam la egal, dar totuși merg pe la liga(datorita Barcelonei realului și încă vreo două), ușor ușor își revine seria A dar incep problemele în Bundesliga, Stuttgart, e retrograta... Hamburg, Bremen, Monchengladbach, wolfsburg și multe altele suferă

| DeBruyne123 a răspuns:

De acord