| Daryus_Yo_1994 a întrebat:

Care credeti ca sunt mai bune? Nike Mercurial CR7 sau Adidas f50?

Răspuns Câştigător
| TudyCFR a răspuns:

Ambele iti spun ca sunt bune dar daca ar fi sa merg as merge pe Nike pentru ca sunt mai usoare si au aderenta mai buna. Funda

11 răspunsuri:
| Laurentiuuu a răspuns:

Daca stii sa joci, joci bine si in pantofi.Ca frumusete eu merg pe Mercurial.

| alexs99 a răspuns:

Nike Mercurial CR7 sunt mai bune.

| Ibrahimovic a răspuns:

Nike Mercurial CR7...ti le recomandhappy

| TudyCFR a răspuns:

Depinde la ce te referi daca vrei tu sa iti cumperi sau pe ceva joc?

| XTreme00 a răspuns:

Nike Mercurial.Eu am avut ambele modele si imi place mai mult.Bafta.

| treiLEI a răspuns:

Nike.

Răspuns utilizator avertizat
| aflavius a răspuns:

Nike sa stii asta in totdeauna.

| anonimus31 a răspuns:

Nike

| cristianoronaldo2010 a răspuns:

F50 ...eu am avut si sunt bune! big grin

| cristianoronaldo2010 a răspuns:

F50.....eu am avut si sunt bune!winking.big grin