| tafli a întrebat:

Care credeti ca sunt primele trei favorite la Euro 2012 si de ce?

Răspuns Câştigător
| UnTriunghiEchilateral a răspuns:

Germania,Spania si Olanda in ordinea aceasta.Mie imi plac cum joaca nemtii, iar jocul Spaniei nu stiu cat mai rezista adica si-au cam dat seama toti cum joaca. Olanda nu prea cred ca are sanse asa mari la castigarea trofeului

3 răspunsuri:
| BoTa_Cristi_1990 a răspuns:

Anglia,Spania,germania...in functie de campionat pentru ca in campionatul angliei a fost o lupta foarte puternica anul acesta si sunt multi jucatori de calitate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Olanda
2. Germania
3. Spania
-fara argumente.

| ellena3322 a răspuns:

Pai eu as zice ce sigur nu sunt favoritii ala ronaldo si cu rio de ferdinand.