| Ionutz1998 a întrebat:

Care credetica va fi noul antrenor al stelei?

Răspuns Câştigător
| Kta_1500 a răspuns:

Cartu

10 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Cartu sau ramana caramarin

| bogdan_7896 a răspuns:

Va fi Cartu sau Piturca sunt sigur 100%, Olaroiu a zis ca nu il intereseaza daca Becali il vrea

Stefan
| Stefan a răspuns:

Se pare ca Sorin Cartu e liber de contract si nu a antrenat Steaua niciodata. Asta-i pofta lui Becali, in mod normal Lacatus trebuia sa mearga cu echipa pana la sfarsitul campionatului chiar daca a suferit acea infrangere cu Brasovul.

| Laurentiuuu a răspuns:

Caramarin sau Sorin Cartu

| Saburo a răspuns:

Piturca nu avea cum sa se intoarca la ce show a avut cu ciobanul acum cateva luni. Pana la urma a ramas varianta Sorin Cartu insa va avea si el aceeasi soarta ca si predecesorii lui tongue nu cred ca-l prinde Pastele la Steaua. Degeaba spune ciobanul ca o sa faca schimbari masive pentru ca rezultatul va fi mereu acelasi... o sa se aleaga praful si pulberea de tot silly

| cipri1999 a răspuns:

Olaroiu dupa cum s-a vazut

| Aiicha a răspuns:

Prost e ala care mai vine la Steaua.Gigi Becali isi bate joc de antrenori.Mai ales ca am avut printre cei mai buni jucatori ai Romaniei ca antrenori:Lacatus,Hagi, Dorinel Munteanu, Ilie Dumitrescu si toti au plecat din cauza ca gigi si-a bagat coada.
Parerea mea e ca s-a ales praful de echipa dupa ce a plecat Olaroiu.sad

| Robert a răspuns:

Sper sa o retrogradeze.

| aly a răspuns:

Robert te sustin.

| JamesDeLa2 a răspuns:

@Robert Subscriu la ceea ce ai scris!