| florin1979 a întrebat:

Cine credeti ca va fi noul antrenor al stelei? maccabi haifa-steaua:3-0 in minutul 60. de asta intrebhappy

4 răspunsuri:
| Daredevil1998 a răspuns:

Pai s-a terminat 5-0 iar ilie stan sta pna la vara iar din vara vine hagi assa cred

| NuDauFunda a răspuns:

Oricine-ar fi, tot aia e. Atata timp cat ramane Becali la carma Steaua n-o sa mai castige nimic. Ceea ce e biiiine.

| DaaNNuuTzz a răspuns:

Cine. e stiaua? Toti rromii o iubesc.

| NiGhtXDaRk a răspuns:

Paithinkinglaughing nu stiu e cam greu.dar sigur ilie stan nu o sa mai fierolling on the floor) 3-0 domaneeelaughing))