| MorphineGirl a întrebat:

Care e diferenta intre luptele de strada si luptele libere?E accelasi lucru ?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Luptele libere sunt un sport iar luptele de strada sunt bataie. Numai bine!

| hummer24 a răspuns:

Pai de ce?

| MorphineGirl explică (pentru hummer24):

Pai vreau sa fac unul din aceste sporturi si nu stiu care ar ajuta mai multhappy

| hummer24 a răspuns (pentru MorphineGirl):

Pai lupte libere, si cand o sa te lupti pe strada, o sa fie lupta de strada happy LOvesti adversarul in punctul sensibil dupa care il anihilezi cu un aparat cu electrosocuri si gata