| Tudor_Mihai_1994 a întrebat:

Care este cea mai buna casa de pariuri online? Care este cea mai avantajoasa

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Bet365 este, de departe, cea mai buna, doar ca nu iti mai poti face cont din Romania. Unibet este ok, am avut cont, dar mergea cam greu site-ul, iar stream-ul era praf. Winnmasters au oferta slaba. Betclic in niciun caz sa nu alegi, mie mi-au mancat 50 de lei. William Hill sunt foarte buni, au optiunea aceea cu "cash out", doar ca s-ar putea sa existe probleme cu retragerile la noi in tara, nu stiu sigur. Unibet cel mai bine, daca nu William Hill. Aa si sa nu uit, fiecare agentie are un bonus specific la primele depuneri, ar trebui sa cercetezi si sa-ti formezi o parere. Mie cel mai mult mi-a placut cel de la Unibet.

2 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Bet365 a fost cea mai buna, dar nu poti sa-ti mai faci cont la ei, acum caut si eu un site online pe care sa pariez. Numai la sportingbet sa nu te duci, ei iti gasesc tot timpu scuze sa iti inchida contul daca vad ca ai castigat ceva. unibet abia a aparut, si par ok, dau multe castiguri si concursuri, daca is la inceput, sa aduca oameni. o sa depun vreo 50 lei la ei sa vad cum merge treaba.
Zici si mie daca ai gasit altceva mai bun.

| Petrisor_Euu_1995 a răspuns:

PublicBeet... Funda?