| DeeaAndreea2000 a întrebat:

Care este cel mai eficient sport pe timp de vara? Eu ma gandeam alergatul, dar voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| GabiiHaș a răspuns:

Inotul

4 răspunsuri:
| tinaHd a răspuns:

Eu zic ca inotul si volleyul:*:*

| Fuego a răspuns:

De vara daca vrei cel mai bun ar fi inotul cum a spus si pikachu te dezvolta si foarte mult si la maini si la spate si la picioare la tot. sper ca am putut sa te ajut:*

| xXkenzorXx a răspuns:

Pai cel mai bun este tenisul, innotul sau alergatul pentru ca nu slabesti repede si daca mai e si cald atunci dai in 4 ore cate 15 ore asa doar gandindu-te!
Da-mi funda ca mai am nevoie de cateva si ajung la 25!
Terog mult ca tare am nevoie!

| DeeaAndreea2000 explică (pentru xXkenzorXx):

Am dato inainte sa rspunzi tu