| girlbrushedpink3 a întrebat:

am o intrebare, credeti ca banda de alergat de camera e la fel de eficient ca alergatul normal?laughing)multumesc

5 răspunsuri:
| BabyBugsBunny a răspuns:

Dupa mine alergatu si tinutu regim este mai eficient

| Anddrea a răspuns:

Nu cred ca e la fel de eficienta. Mai bine iesi in aer liber, mai vezi una-alta, asculti pasarelele laughing

| speranata a răspuns:

Este mai bun alergatul normal:d

| ffffaraetsadt a răspuns:

Nu este, cand alergi pe aia depui putin mai putin efort...credema ca stiu afara alerg 200 m si obosesc pe aia am alergat aproximativ 500 si am obosit la fel de tare(nu am rezistenta da am facut in clasa a 6- 50m in 6sec...deci am viteza:*

| AandrOotza a răspuns:

Si eu am una dar tot cred ca e mai bine alergatu ca sa arzi calorile si cu un mic regim reusesti sa te faci cum vrei uh cu masa musculara etc