| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai tare jucator din resling john cena, sin cara randy orton, big show. funda-vot

Răspuns Câştigător
| alinushuorga a răspuns:

John cena

7 răspunsuri:
| sttriker a răspuns:

Copil idiot!laughing

| BlackScorpion07 a răspuns:

John Cena si Triple H

| ZarNo a răspuns:

John cena

| ๓itนpitน a răspuns:

John Cena rules!
apoi Randy si Big Show

| LecSiee a răspuns:

John Cena, toti colegii mei zic asta happy

| PrO7 a răspuns:

In Primul rand nu este vreun wrestler care sa fie bun deoarece,,,, wrestlingul nu este o bataie reala gen (box, k1, mma, etc) este un trucaj ca un film.are scenariu si multe,,, de exemplu daca peste 2 saptamani este money in the bank eu iti pot zice azi cine va castiga pentru ca scrie pe net.

| Smeker25 a răspuns:

Pai john cena sau randy orton dar john cena mai mult ca sigur