| CRISTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII a întrebat:

Care este cel mai tare nfs din 2010 incoace

Răspuns Câştigător
| s3my a răspuns:

Din 2010 pana acum au aparut 4 :
World [ nu mai e activ din cate stiu se juca doar pe net ]
Shift 2: Unleashed ( Shift 2 ) - mai apropiat de un simulator decat de arcadeurile cu care ne-am obisnuit
Hot Pursuit (2010) ciorba reincalzita in stilul hot pursuit 2
si NFS : The Run - pe care personal il consider ceva foarte comercial si slab dpdv calitativ

deci as spune sa alegi intre shift 2 si hot pursuit 2010

ai in vedere faptul ca ma joc inca din '93 si cu greu ma mai impresioneaza ceva care nu aduce nimic nou.

5 răspunsuri:
| joe2011 a răspuns:

In world adauga mereu masini, poti sa treci niveluri si ai multe de facut. dupa parerea mea world.dar nu se compara nici unul cu most wanted

| trafikantu a răspuns:

Most wanted!

| trafikantu a răspuns:

Scuze, nu am vazut 2010 happy

Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Shift 2: Unleashed (2011)
Need for Speed: The Run (2011)

Unleashed e Ok, dar acum depinde si de gustule tau.

https://en.wikipedia.org/wiki/Need_for_Speed

| Anonimul8297 a răspuns:

Need For Speed The Runhappy

| jokerul88 a răspuns:

The run mie imi place