| EdyPopescu1990 a întrebat:

Care este mai bun dintre messi si ronaldo (fotbal) si nadal si federer funda!

Răspuns Câştigător
| crs122 a răspuns:

Mie imi place mai mult Messi insa nici Ronaldo nu este un jucator slab cel mai scump transfel.Iar la nadal si Federer il prefer pe Nadalhappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru crs122):

Vad si eu pe cineva care e fan Messi si nu il injura pe Ronaldo. Acestia-s fanii adevarati, nu retardatii aia care zic: "Messi e mai bun", "Ba Ronaldo e cel mai tare".
Felicitari!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fanii lui Messi o sa zica Messi iar cei ai lui Ronaldo o sa zica Ronaldo. Valabil si pentru ceilalti 2.
Messi e regele recordurilor, cu fiecare gol dat depaseste nu stiu ce record si a castigat si 4 baloane de aur consecutiv, e smecher baiatul.
Ronaldo e si el la fel de smecher ca daca nu ma insel e cel mai scump transfer si cel mai bine platit jucator de fotbal din lume si asta spune ceva despre cat de bine joaca fotbal.
E greu sa zici ca unul e mai bun ca altul, fiecare cu preferintele lui, asta e o rivalitate celebra cum e aia cu Samsung si iPhone, Cola si Pepsi, Steaua si Dinamo..etc.Sper ca ai inteles ce am vrut sa zic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messi şi Federer.