| anonim_4396 a întrebat:

Care este nivelul fotbalului din ligile regionale din Germania?

5 răspunsuri:
| Varsson a răspuns:

E un nivel peste al ligilor inferioare de la noi. Acolo se joaca fotbal pe bune. Nu la misto, ca la noi in liga 4-5 pe o sticla de bere...

| alexs99 a răspuns:

În ligile inferioare din Germania se joacă un fotbal bun, sunt echipe destul de puternice, unele mai bune ca echipe din prima ligă de la noi.
O zi bună.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unul destul de ridicat.

| Radu_Antonio_1986 a răspuns:

Depinde de echipa da in general bun

| GAGAGAGA a răspuns:

Ma surprind un pic raspunsurile pentru ca eu am auzit ca nivelul nu este unul ridicat, cu exceptia unor echipa care sunt bunicele, in restul am auzit ca sunt mai multi fotbalisti amatori