| AlinPlaya a întrebat:

Nationala U18 Femin a Romaniei a castigat Campionatul European de Baschet Divizia B de la Timisoara. Credeti ca baschetul din Romania va ajunge la nivelul fotbalului?

Răspuns Câştigător
| Dobitoc a răspuns:

Cu siguranta nu.

1 răspuns:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu. La handbal mai degrabă încep din nou să se înregistreze performanţe notabile dar baschetul e praf.
Fotbalul e popular iar handbalul în 7 e inventat de români aşa că astea-s sporturi care au şanse la noi nu baschetul care are mai mereu audienţă 0 sau 0 virgulă ceva.
Şi-n plus, bachetul e naşpa.
Salut!