| DariusAndi a întrebat:

Care jucator de fotbal este mai bun Fernando Torres sau D. Drogba. Fuda!

Răspuns Câştigător
| rfx a răspuns:

Drogba

9 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Torres a foat bun numai cand a jucat la Liverpool. Pe urma a intrat in declin.

| DariusAndi explică (pentru sabin89):

Deci torres sau drogba!?

| sabin89 a răspuns:

Daca chiar ar trebui sa aleg pe unul, l-as alege totusi pe Torres.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că-i a patra oară în ultimele 2 săptămâni când este pusă această întrebare.

Torres, mai bun în trecut, mai bun în prezent, mai bun pentru totdeauna decât Drogba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot sa aleg sau? E grea rau intrebarea!

| DariusAndi explică (pentru anonim_4396):

Cine crezi totusi? Torres sau Drogba?

| IngerG a răspuns:

D. Drogba

| 000M1ha3la a răspuns:

Fernando Torres

| DavidVilla227 a răspuns:

Chiar daca amandoi joaca la Chelsea; Torres este mai bun! Funda plz!