| ronaldoedy2011 a întrebat:

Care jucatori de la steaua au plecat in aceasta vara daca ii scrieti pe toti dau funda!

Răspuns Câştigător
| ReDMaN12 a răspuns:

Mihai Radut, Eric Bicfalvi, Valentin Iliev, Geraldo Alves si Leandro Tatu au plecat.(Brandan si Emeghara au plecat prin primavara nu in vara)big grin o zi buna

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Geraldo, Iliev, Răduţ, Bicfalvi şi Tatu.

| sodobar a răspuns:

Geraldo,iliev,radut(imprumutat un sezon la pandurii), emeghara, dananaie, tatu,

| xloverush a răspuns:

Geraldo Alves, Ifeany Emeghara, Pablo Brandan, Mihai Radut, Eric Bicfalvi, Leandro Tatu. that's all.

| Marian_Claudiu_1993 a răspuns:

Plecari:Gerardo alves, Emeghara, Brandan, radut, bicfalvi. tatu, Fl.costea
Veniri:Skzukala,Popa,rocha.filip.Georgheofsky.chipciu,

| ReDMaN12 a răspuns (pentru Marian_Claudiu_1993):

Baaa in vara asta nu recent