| ronaldoedy2011 a întrebat:

Care jucatori de la urmatoarele echipe au plecat :Steaua,Petrolu, Dinamo. Dau funda daca ii scrieti pe toti

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Plecări Steaua: Rusescu (FC Sevilla), Rocha (contract terminat), Stanca (contract reziliat), Roşu, Lupu (Săgeata, împrumutaţi), I. Năstăsie (Viitorul, împrumut)
Plecări Petrolul: Sauvadet, Hamutovski (contracte terminate), Silva (contract terminat, Al Nahdha - Arabia Saudită)
Plecări Dinamo: N. Muşat, Tudose, Homei, Crăciun, Dandea (contracte reziliate), R. Stănescu, V. Balint (Corona, împrumutaţi), Scutaru (contract reziliat, ACS Poli), Axente (contract reziliat), Nica (Atalanta), Alexe (Sassuolo), Ad. Popa II (U Cluj)

1 răspuns:
| cristi966 a răspuns:

Steaua:Rusescu-Sevilla,T.Balan-Rapid Petrolul:Sauvadet parca la CFR Dinamo:Alexe-Sassuolo, Nica-Atalanta, Dandea, Scutaru