| d3javw a întrebat:

Care sunt avantajele unui corp musculos?

8 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Aspectul fizic precum știm are un rol important în ziua de azi și fetele sunt destul de atrase de pătrățele. Alte avantaje ar fi o abilitate mai mare în a depune efort, o condiție fizică mai bună, un corp mai sănătos. Acum nici prea mulți mușchi că ce este mult strică și la bătrânețe o să ajungi vai de tine. Trebuie să fie masa musculară la un nivel potrivit pentru a prezenta avantajele pe care le-am spus.

| anad a răspuns:

Poti sa faci ce, cand, unde, cum "vrea muschii mei"!

| Drolja a răspuns:

O întrebare mai bună ar fi care sunt dezavantajele.

| Etelca a răspuns:

Atrage o anumita categorie de femei, cele materialiste.Ai conditie mai buna fizica, un corp mai aspectuos..insa multe avantaje nu pot sa zic ca ai..incearca sa nu exagerezi si nu lua suplimente pentru crestere.Ce e prea mult nu e frumos!

| Etelca a răspuns (pentru Etelca):

Superficiale* nu materialiste, greseala mea.

| WarriorCat a răspuns:

Femei big grin big grin

| Zacase a răspuns:

Nu mai trece glontu asa mult prin tine, si asta chiar e un avantaj cand o sa afle tacsu ca te-ai cuplat cu fata lui rolling on the floor

| spartanul123 a răspuns:

Personal pentru mine de cind practic sala cu forta am devenit mai increzut in mine, m-a facut sa ma simt mult mai bine si sanatatea s-a imbunatatit