| ItsMatrix a întrebat:

Care sunt cele mai bune exercitii pentru abdomen? Dati-mi un video ceva de pe youtube.
Funda!

7 răspunsuri:
| MiculFaraon a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Os2ysDBFXug - Acest videoclip cu Floyd Mayweather. Sa faci aceste abdomene deoarece sunt foarte grele si ajuta ceva mai mult.

| manumyman a răspuns:

Ridicari de picioare (leg raise)
http://www.youtube.com/watch?v=GI2Qu8pswSE
daca sunt prea grele fa-le cu picioarele indoite la 90 grade sau stand pe spate sau amandoua in acelasi timp

| Aleee22 a răspuns:

Cele mai bune sunt abdomenele.

| Rebe48rebe a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=GZfGnU_LYp0 Eu le fac zilnic si au efect. Sper sa te ajute si pe tine