| MadaLoveUcv a întrebat:

Care sunt jucatOrii vostri preferati din liga 1? [portar, fundasi, mijlocasi, atacanti ] laughing). Pareri! Si ce ce echipa tineti?happy Dauu si funda big grin
p. s. vOturi cum se dau?hee hee

Răspuns Câştigător
| Bya132 a răspuns:

Deși nu prea cred că au șanse, sper să câștige Universitatea Craiova. Mihai Dina este destul de bun ca jucator, un atacant bun.

Însă, ieșind din țară, îmi plac de următorii fotbaliști:
-Fernando Torres ( Spania )
-David Villa ( Spania )
-Buffon ( Italia )
-Chivu ( România-Italia )
-Messi ( Spania-Argentina )

Ohoo, și mulți alți happy

9 răspunsuri:
| bogdan_7896 a răspuns:

Portar:pantilimon
fundasi:maftei,gardos
mijlocasi:torje,ndoe
atacanti:alexe,eric
si eu tin cu DINAMO

| bogdan_7896 a răspuns:

Sub intrebare vezi ca scrie folositor-nefolositor-amuzant-inteligent-stupid, apesi pe unul din astea sau pe mai multe si apoi ai un OK in dreapta si apesi pe el

| xlmpq a răspuns:

Portar : Tatarusanu
Fundas:Gardos,Marcos Antonio
Mijlocas:Torje, Wesley, Radut
Atacant:Era Stancu... acum parerea mea ca florin costea

sunt stelist happy

| Ciprian a răspuns:

Eu tin cu Steaua.
Portari: Tatarusanu, Pantilimon
Fundasi:Gardos, Gaman
Mijlocasi: Torje, Eric, Wesley
Atacanti: Niculescu, Danciulescu, Stancu

| Ciprian a răspuns:

Voturile? Sub fiecare raspuns sunt voturile. Acestea sunt: Folositor Nefolositor Amuzant Inteligent Stupid. Tu poti vota raspunsul dand click pe unul (sau pe mai multe) din voturi.

| ImmortalQueen a răspuns:

Din Romania nu prea am.
Portar : Iker Casillas [ Real Madrid ]
Fundas : Philipp Lahm [ Bayern Munchen ]
Mijlocas : Xavi [ Barcelona ]
Atacant : David Villa [ Barca ]

Echipa preferata : Din Romania : Steaua
: Inter. : Bayern Munchen.

| MadaLoveUcv explică:

Si cu ce echipa tineti*
scuuzee! big grin

| dudy_8334 a răspuns:

Tin cu Steaua, de mica tot tin si sper sa nu mi se duca spiritu` de echipa nici peste 100 de ani.Sanse nu mai au,da nah. un suporter adevarat isi sustine echipa indiferent daca se lupta sa nu retrogradeze sau ajunge pana in finala UCL laughing

portar- tatarusanu; -> casillas sau cech
fundasi-hm, din tara nu prea, ca avem apararea slaba. din afara imi place pique(mai ales ca uneori e un pericol pentru poarta adversa si culmea, e fundas)
mijlocas-Banellaughing[neah nu stiuthinking]...Marcelo...Nani,Fabregas,Iniesta,Sneijder.Snt mai multi.
Atacanti- imi placea Stancu,Kapetanos. -> Cristiano,,Adebayor, Drogba, Villa...

| WeZz4208 a răspuns:

Portari tatarusanu, reina
fundasi kyriacos, bonfim
mijlocasi joe cole,raul meireles
atacanti stancu,maicon, dirk kuyt, fernando tores