| SaveTheNature a întrebat:

Care va fi scorul Chelsea -Steaua? credeati ca Steaua va invinge pe Chelsea acasa cu 1-0?

Răspuns Câştigător
| SoRyNeScku a răspuns:

2-0, sau printr-o minune 2-1

8 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Chelsea-Steaua o sa fie egal, un 1-1 sau 2-2 sau bate Chelsea cu 2-1.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tindeam să cred că va fi un 2-1 pentru Chelsea, dar totuşi, momentul ăla de rătăcire mi-a trecut. Va fi 2-0 sau 3-1 pentru Chelsea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca va fi 1-1 gol dat de Raul Rusescu sau Vlad Chiriches sau 1-0 pentru chelsea si va castiga steaua la penalty
FORTZA STEAUA!

Răspuns utilizator avertizat
| m2704 a răspuns:

3-1 O sa fie.Luam bataie in stil mare.

| Andrei1499 a răspuns:

Steaua o sa faca 1-1 pentru ca obiectivul lor e sa faca egal. daca ne vom axa mai mult pe aparare e posibil sa luam decat un gol si mai da un gol chipciu sau rusescu.
Funda?

| aNonymous1112 a răspuns:

Egal!

| Stancu_Madalin_1987 a răspuns:

Chelsea - steaua 3-0 de pariat ar fi sa bagi peste 2 goluri daca vrei sa pariezi