| 4338iulie a întrebat:

Castiga FC Barcelona Champions League?

11 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Nu!
A "demonstrat" aseara Barcelona ca nu mai este o asa mare forta a Europei. Cei de la PSG s-au speriat parca atunci cand a intrat Messi pe teren si S-au bagat repede in aparare; pana atunci au jucat foarte bine si s-a vazut ca in fata Barcelonei trebuie putin curaj.
As vrea sa fie o semifinala Barcelona-Real Madrid, sa vad daca Barcelona este in stare sa se bata de la egal la egal cu Real!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Real Madrid câştigă(cu toate că, dintre cele 4 semifinaliste, Real este singura pe care n-aş vrea să o văd campioană a Europei).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-as dori sa castige Dortmund trofeul. Insa prima sansa, dupa parerea mea, o are Bayern Munchen.

| Dinamovistul101 a răspuns:

Nu cred, mai degraba Bayern Muchen sau Borussia Dortmund.big grin

| ktlina a răspuns:

Posibil sunt foarte buni tongue

| marian1199 a răspuns:

De unde vrei sa stim laughing

| 4338iulie explică (pentru marian1199):

Este deja calificata in semifinale. Se va califica in finala si castiga, zic eu.

| CristiN07 a răspuns:

Nuuu

| AdrianDinamo a răspuns:

Nu cred ca are sanse...Bayern sau Real o sa castige happy

| tdrvic19 a răspuns:

Eu zic ca da