| Marius_Miklos_1998 a întrebat:

Cine castiga champions league sezonul acesta

26 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

As fi zis Bayern...dar nu am incredere in Guardiola.
Mi-ar place borussia...pentru ca au un spirit de echipa adevarat.

S-ar putea sa mai fie chelsea, manchester sau juventus.

Nu cred ca Barcelona sau Real pot castiga anul acesta...

| SQueeZer a răspuns:

Tot Bayern Munchen happy...

| alexs99 a răspuns:

Bayern Munchen.

| Ibrahimovic a răspuns:

Vad ca multa lume mizeaza pe Bayern thinking
Mi-as dori Manchester United, dar cred ca Real Madrid va castiga. Eu unul cred ca Bayern nu ajunge nici macar in semifinale.

| pariuri1x2 a răspuns (pentru Ibrahimovic):

Exact de aceeasi parere cu tine.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

STEAUA cu siguranta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei ce susțin Chelsea, nu știu ce înseamnă fotbalul adevărat. Vi se pare ceva grozav modul în care Chelsea joacă? Mie nu, în loc să vă susțineți echipa de suflet ( pentru unii ) Steaua Bucuresti, țineți cu Chelsea, Barcelona, etc. Hai Steaua!

| Apache a răspuns (pentru anonim_4396):

Fiecare tine cu cine vrea...iar acea echipa nu trebuie sa fie neaparat din tara.

Am avut un coleg care tinea de mic cu chelsea.
Din clasa 1 pana a 8-a cand l-am vazut ultima oara el tinea doar cu chelsea...si era chiar pasionat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bayern Munchen. Cu toate că ar fi frumos să câştige şi Juventus...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper s-o castige una din echipele care au putine UCL-uri in palmares- in niciun caz Bayern sau Barcelona pentru ca ar depasi/egala pe Liverpool, care are 5 castigate. Dar din pacate tot una din cele doua o sa castige competitia, pentru ca sunt cele mai puternice echipe din lume la ora actuala. Totusi sper sa faca Chelsea vreo surpirza sau Borrusia sau Real Madrid.

| laur4ever a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa stii ca nu tin cu Borussia si tin cu Bayern de un an din mai multe puncte de vedere tongue! Nu tin cu Barcelona sa stii vreau Bayern fiindca eu ''ma simt apropiat de echipa aceasta'' poate si fiindca sunt interest de mai multe lucruri in legatura cu Germania, dar stiu si germana tonguetonguetongue! Sii daca esti hater Bayern nu prea ma intereseaza big grin!

| anonim_4396 a răspuns (pentru laur4ever):

Cine a zis ca e "hater Bayern"? Doar ca mi-e scarba de fanii ca tine. Habar nu ai primul 11 al echipei si esti mare fan, asta nu suportwinking Ti cu ei doar pentru ca au succes, fotbalul nu se rezuma doar la glorie...

| laur4ever a răspuns (pentru anonim_4396):

No me pasa laughing! tonguetongue Crezi ce vrei!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt cine credem ca va castiga ca de stiut sigur nu stie nimeni.
Cred ca Bayern, Barca sau Real.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Vroiam de prima data, bourssia dar nu au mers mai departe

| kandaraki a răspuns:

As dori Barcelona dar cu apararea lor e cam greu

| anonim_4396 a răspuns (pentru kandaraki):

Barcelona? Mai știi ce le-a făcut Bayern? Practic, i-a zdrobit laughing 7-0 la general.

| JoeTPU a răspuns:

Bayern Munchen e preferata mea, sper sa catige. happy

| winer98 a răspuns:

BArcelona sau steaua

| laur4ever a răspuns:

Eu zic Bayern.Bayern Munchen e preferata mea de aproximativ un an de accea tin cu aceasta echipa!big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru laur4ever):

Fan de ocazie laughing Daca anul asta castiga Dortmund(cica e rivala lu Bayern, dar banuiesc ca stii astea fiind "fan" Bayern) ce faci, ti cu Borussia? laughing

| aflavius a răspuns:

Bayern va ajunge departe dar nu va castiga anul acesta. barca are aparare slaba deci nu. chelsea nu-i cine stie ce. man united nici atat. borusia are sanse foarte mari si real madrid desi si bayern ar putea castiga dar nu cred. eu cred ca va castiga borussia

| ovidiu9 a răspuns:

Bayern munchen!

| iulismecher a răspuns (pentru ovidiu9):

Bayern munchen are mari sanse, dar Barcelona si Chelsea au si ele sanse aproape egale.

| zen1991 a răspuns:

Chelsea!