| Rico_1149 a întrebat:

Cat costa o pereche de role de VITEZA RollerBlade sau alta firma?

Răspuns Câştigător
| FroddoLikesBlood a răspuns:

Eu cred ca 200-300 Ron depinde de firma.

5 răspunsuri:
| Rossey a răspuns:

Cel putin un milion jumate.

| NitrowsDwt a răspuns:

Rolele mele au costat 5 milioane si nu-s de la rollerblade

| louise a răspuns:

Unaaaa! Role? Hmmmm? Rico, vine toamna ce mai faci cu rolele? AAA ok! daca tu vrei asta... pai eu in primavara ATENTIE :in primavara am dat 125lei, adica 1 milion 250 de mii! in Craiova nu stiu cat sunt la tine in aceasta perioada dar a-ti vand un pont ai gandit bine a-ti iei role acum ca-s mai ieftine si nu le mai ia nimeni ca e toamna! depinde de unde esti in aceasta petioada ar cam trebui sa fie 80-90lei-800-900 de miiin bani vechi! sper ca te-am ajutat! app sa-mi zici si mie din curiozitatedaca-ti iei bine inteles cat te-a costat! paaa

| DomnisoaraLove a răspuns:

Bunaaaa kiss! Role? Hmmmm? Rico, vine toamna ce mai faci cu rolele? AAA ok! daca tu vrei asta... pai eu in primavara ATENTIE :in primavara am dat 125lei, adica 1 milion 250 de mii! in Craiova nu stiu cat sunt la tine in aceasta perioada dar a-ti vand un pont ai gandit bine a-ti iei role acum ca-s mai ieftine si nu le mai ia nimeni kissbig grin ca e toamna! depinde de unde esti in aceasta petioada ar cam trebui sa fie 80-90lei-800-900 de miiin bani vechi! sper ca te-am ajutat! app sa-mi zici si mie din curiozitatedaca-ti iei bine inteles cat te-a costat!kisspaaa

| DomnisoaraLove a răspuns:

Louise de ce m-ai copiattt?///