| sandel96 a întrebat:

Cat inseaman 2 cupe din acest produs http://www.megaproteine.ro/......ate-2-7kg/ astept raspuns.

Răspuns Câştigător
| hummer24 a răspuns:

Inseamna 52 grame de proteine, a 16 portii iti ajunge numai 8 zile daca iei 2 cupe pe zi, daca iei numai o cupa este...26 grame de proteina care iti va ajunge 16 zile dar si cantitatea de proteina e mai micawinking

1 răspuns:
| sandel96 explică:

Daca produsul asta are 2, 7kg citeste datele si spune-mi si mie de ce scrie 5kg si ceva nu-mi dau seama.