| sandel96 a întrebat:

Imi spuneti si mie care prosus este mai bun asta http://www.redis.ro/ro/masa-musculara/51-super-mass-r.ht ml SAU asta http://www.megaproteine.ro/......ate-2-7kg/ astept raspuns pentru ca produsul de la redis este mai eftin si are mai mult continut. Am 15 ani si vreau sa stiu si cate grame din fiecare produs trebuie sa consum zilnic daca fac antrenament[flotari, tractiuni, genoflexiuni si altele]

Răspuns Câştigător
| Primo a răspuns:

Pai 1 nu te lua dupa lumea care nu a incercat asa ceva ( eu am luat o perioada ). Bineinteles ca e mai bun SuperMassGainer ( crede-ma rezultatele se vad f repede) nu zic ca super -mass-r nu e bun. Daca iei SMR faci asa iei 80 g dimineata si 80 dupa antrenament, daca iei SMG ei 40-50 g dimineata 40-50 g dupa antrenament si 40-50 inainte de culcare cu 30 minute asa cred ca e bine acum u alegi

1 răspuns:
| UtilizatorulFărăNume a răspuns:

Drept sa-ti spun. Nu trebuie sa consumi un asemenea produs... de exemplu cele enumerate de tine. Eu nu numai ca fac flotari, tractiuni, genoflexiuni si altele, dar mai practic si sportul de performanta, Inotul. Nici nu folosesc aceste produse si sunt in forma maxima. Fundita? :d