| Kukusterino a întrebat:

Cat s-a terminat supercupa steaua glati dau funda rpdd ply

Răspuns Câştigător
| a1doru a răspuns:

1-0 pentru Otelul

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Doamne...Cred ca pe toate site'urile sportive si pe toate canalele si emisiunile sportive s-a vorbit despre acest meci si implicit a aparut si rezultatul.Chiar si asa puteai scrie pe Google "Otelul-Steaua Supercupa" si aflai rezultatul.

| Dennys1521 a răspuns:

Esti cu stirile un urmalaughing

| Kukusterino explică:

Mda...pai sunt plecat de 2ani in franta, un prieten mi-a zis ca o sa fie supercupa si nu prrea stiu siteuri sportive romane si nu prind canale romane oricum nu prea am timp din asta...