| anonim_4396 a întrebat:

Cat timp e valabil un bilet la pariuri?

Răspuns Câştigător
| boogdan91 a răspuns:

Ce prosti pot fi astia de mai sus. Omul se refera cat e valabil timpul in care poate ridica banii in caz ca detine un bilet castigator.
Atata timp cat pe bilet nu e precizata vreo data/timp in care poti revendica castigul eu cred ca expira niciodata. Eu am avut un bilet castigator si m-am dus cu el dupa aproape 2luni sa ridic banii si nu am intampinat nici o problema.

| gabitzuuu11 a răspuns (pentru boogdan91):

Ba bautura cu alcool, pe cine dracu faci tu prost behaitule?

| boogdan91 a răspuns (pentru gabitzuuu11):

Pe tine pretenash, ce e..supara adevarul?big grin

| gabitzuuu11 a răspuns (pentru boogdan91):

Ce adevar ma? Aia e un banc pus de un infect ca`s eu prost...pff e asta e daca tu deduci ca asa is eu inseamna ca delirezi ba domnu ciofalca!

| boogdan91 a răspuns (pentru gabitzuuu11):

Nu mai bine iti stergi tu contul si apoi renunti si la internet?laughing

| gabitzuuu11 a răspuns (pentru boogdan91):

Noooo,pana renunt eu la internet...Mai am stai tu linistit.Nu mai bine renuti tu la pc si apucate de taiat cartofi la shaormarie ca ti se potriveste la ce replici ridicole imi dai tu mie! tongue

11 răspunsuri:
| gabitzuuu11 a răspuns:

Pana se termina meciurile pariate. fundita?

| anonim_4396 explică (pentru gabitzuuu11):

angry

| gabitzuuu11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce vrei bre te enervezi?

| cristi767 a răspuns:

Conditiile astea probabil difera de la casa la casa de pariuri. Ar trebui sa ne spui eventual si la ce casa l-ai jucat ca sa iti putem raspunde exact.