| Filip_Marius_Sebastian_1997 a întrebat:

Cate abdomene trebuie sa fac si in cat timp fac patratele?

5 răspunsuri:
| maniac5000 a răspuns:

Daca vrei sa ai un six pack adorabil trebuiesa faci cam vreo 2-3 luni dar sa mananci si ce trebuie!

| Syndre a răspuns:

Abs are made in the kitchen. Abdomenul plat/pătrățelele se fac din dietă.
Iar doi la mână, abdomenele sunt exerciții destul de ineficiente.

| bianka00 a răspuns:

Nu cred ca abdomenele te-ar ajuta prea mult. In schimb, sunt o multime de seturi de exercitii pentru un abdomen cu patratele de unde te poti inspira. De asemenea trebuie sa ai grija si la ce manaci, usor cu sucurile, dulciuri. Incearca sa manaci mai sanatos si in cateva luni vei vedea rezultatele. Si da, nu uita de alergat.

| SiLaS a răspuns:

Niciuna

| Cosmin86 a răspuns (pentru maniac5000):

Vrei sa spui doar sa manance ce trebuie.

Abdomene poate sa nu faca DELOC