| sergius21 a întrebat:

Cate calorii arzi la sala de forta in 1h-1h 30min? (antrenament cu greutati)

Răspuns Câştigător
| CandyHearts a răspuns:

Depinde si ce faci, cat de intens si cum faci deci nu se stie dar aproximativ pana in 500 de calorii daca nu faci intens

2 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Putin cam aiurea pusa intrebarea. acum daca faci masa nu stiu cate calorii arzi, dar daca faci definire cred ca arzi 500

| cardeala89 a răspuns:

Depinde. un amator de culturism arde in jur de 500 - 800. eu unul ard in jur de 2000-3000 in 2 ore de sala. ardnold ardea 8.000-10.000 in 5 ore de sala. deci depinde. daca lucrezi k greutati mari pana la epuizare atunci s-ar putea sa sari lejer de 1000winking