| ster a întrebat:

Cate calorii se consuma mergand prin apa de bazin (1.6 m)?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de lungimea bazinului si de cate ture de bazin esti hotarat sa faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru cei care vin cu intrebari de genu :NU SE poate calcula numarul caloriilor in diferite exercitii/eforturi fizice. Totul este estimativ, estimat la o persoana X. Insa U nu esti persoana X, fiecare din noi suntem FOARTE diferiti si ardem caloriile in mod diferit deci nici estimativ nu se poate spune ca ar avea marja de eroare mult prea mare. Reteta de slabire:Mananca extrem de putin caloric, si fa miscare fizica usoara gen mers pe jos (ore intregi ca in rest nu se pune) Sau alergatul. Ori INNOTUL ca ai pomenit de apa.