| bya_9402 a întrebat:

Cate echipe romanesti credeti ca vor merge in europa league care sunt acestea

Răspuns Câştigător
| emastelista a răspuns:

Eu imi doresc ca toate echipele romanesti sa ajunga in grupele europa league dar cred ca doar patru vor ajunge acesta sunt steaua dinamo rapid si gaz metan medias

3 răspunsuri:
| emastelista a răspuns:

Eu sincer mi-as dori ca toate echipele romanesti sa se califice dar dupa parerea mea doar 4 vor merge steaua dinamo rapid si gaz metan medias eu le doresc succes la toate echipele romanesti

| theAlex a răspuns:

Sper ca toate 5 dar am indoieli fata de Gaz Metan.Eu tin cu Steaua :X:X. Funda?

| newintown a răspuns:

Eu cred ca toate 5 happy daca se concentreaza si dau tot ce au mai bun, au sanse toate