| bogdan133 a întrebat:

Cate etape mai sunt din premier league? Mai are sanse chelsea e la 3 puncte de manchesteR!

2 răspunsuri:
| adyzone a răspuns:

Chelsea mai are trei meciuri in premiere league, dintre care unul direct cu manchester, asa ca mai are sanse. Uite aici meciurile lui Chelsea: http://www.chelseafc.com/page/FixturesAndResults/0,,10268,00.html

| Sua a răspuns:

Sanse mai sunt si eu chiar ma rog sa ia Chelsea titlul pentru ca eu tin cu Liverpool FC si n-as vrea sa ajunga Man UTD la titlul 19 si sa o depaseasca pe Liverpool.