| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut un bilet la Superbet, cu meciuri numai din Premier League.

Leicester vs. Arsenal - 1

Manchester City vs. Crystal Palace - 2

Newcastle vs. Chelsea - 2

Ce credeti imi va iesi biletul?

18 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Acestea sunt prostii, jocurile de noroc sunt bani aruncati bani pierduti, este ca si cand ai arunca banii la gunoi, decat sa i cheltuiesti aiurea pe pariuri pe care nu le cîstigi, cei cu case de pariuri exact pe voi fraierii mizeaza, ei va atrag in capcană si după ce va i au banii declara biletul ne cîstigator, banii le intra in conturi patronilor de case de pariuri sau cazinou sau ruletă, ca daca ar fi pe bune sa cîstigi ai fi multi milionar, dar asa vei ramane sarac si rupt in fund.

| Drimmero a răspuns:

Tocmai Arsenal ti-a stricat biletul bwhahahaha, barzelonistule!

| Drimmero a răspuns:

Mai tii minte vorbele mele de acum vreo 3-4 ani cand iti tot ziceam ca dupa ce pleaca Le0nel de acolo va intoarceti in mediocritate? ai coloana vertebrala si recunosti ca am avut dreptate?

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Si asa numai tin cu Barcelona, m-am săturat de atatea eșecuri în ultimul timp.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Era evident ca se va intampla asta, voi erati doar pupincuristii lu' Messi, nu erati fani Barca. Ce imi place cand va vad umiliti, va meritati soarta, toate hotiile din trecut s-au intors inzecit. v-am prezis acum ceva ani inainte ca va intoarceti in mediocritate, primiti ce meritati.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Înfrângerea cu Rayo Vallecano a fost ultimul meci in care țineam cu Barcelona.

Le-am dat o sansa după eșecul cu Real si au ratat-o si pe asta.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Acum te-ai dat pe Chelski, alta mizerie

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Uita-te in clasament si dupa sa spui daca Chelsea e mizerie?

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Degeaba, nu iau aia campionatul, sunt slabi

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Voi sunteti slabi! Nici pe loc de UECL nu o să terminati.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ah,, se simte neputinta ta. Arsenal e bine, foarte aproape de top 4 in timp ce Barza e pe 9 foarte departe de locurile de champions, stai ca vine Bayern luna viitoare, mai luati si acolo o caruta de goluri si puteti sa va desfiintati ca oricum nu va plange nimeni, mizeriilor.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Nu ma mai intereseaza ce se intampla cu Barcelona, de acum incolo sunt fan Chelsea.

Apropo ce a facut Arsenal cu Chelsea?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baga-l pe al tau si baga-l si asa daca vrei:
Leicester-Arsenal - Sub2, 5 goluri 2.28
Newcastle-Chelsea Peste 1, 5goluri 1.25
City-Palace peste 2, 5goluri 1.50

Cota ta e 4, asta e fix 4 sunt egale.e mai bun.
Pe al tau parerea mea e ca city iese, restul grele.bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La Manchester City cu palace ai pus 2 solist? laughing o rupe City pe crystal palace!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba ești nebun ți-o ieșit ala cu City și ai pierdut pe leicester. De aia eu am renunțat la pariuri, când te aștepți mai puțin pierzi! E o porcărie.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am fost aproape, daca nu castigau leșinati de la Arsenal, eram boss.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Te-o blestemat drimerro laughing încearcă luni sa joci pe Rapid București, joaca cu Universitatea Craiova 1948 - 1X
Pe inter cu udine 1 solist
Sepsi cu Dinamo București 1 solist
Salernitana cu Napoli 2 solist.

| florin926481f a răspuns:

De aici ai sanse sa ti iasa doar al 3 lea