| Reza27 a întrebat:

Cati jucatori sunt pe teren

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de sport si daca echipele sunt complete. De ex. la fotbal sunt 22 (cate 11 in fiecare echipa), la rugbi sunt 30 (cate 15 de echipa), la handbal 14 (cate 7), la volei 12 (cate 6), etc. Numai bine!

8 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Cati vezi. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de sport, de categoria de vârstă a jucătorilor, de aptitudinile fizice ale jucătorilor, de cauze, etc.

| BLeur a răspuns:

La fotbal. 11 big grin.

| Reza27 explică:

La Fotbal ma refer... dar bine ati raspuns toti bine dar vreau sa imi spuneti cine are nr 24 la Steaua Bucuresti cine imi raspunde declar raspunsul lui castigator mie acum mi-a placut cel mai mult de loandelasal

| cata123 a răspuns (pentru Reza27):

24 e Raul Rusescu

| LoverGirlForever a răspuns:

Depinde ce teren... ce fel de teren iti trebuie?

| Alex_Nedelca_1998 a răspuns:

| conect a răspuns:

Pe teren sunt 11 jucatori