| anonim_4396 a întrebat:

Caut trening adidas my stripes ca in poza de la avatar, se gaseau la real. Dar cand am fost sa imi iau nu am mai gasit, ofer vestuta de blanita, ce am luat-o din germania cu 50 euro la schimb! Sa imi spuneti si daca aveti doar pantalonii sau doar geaca! Astept raspunsurile voastre!

2 răspunsuri:
| Alynus_9386 a răspuns:

E un magazin pe internet cica are de toate fratimio a luat o geaca si adidasi si eu m-am uitat pe el chiar are multe lucruri www.okazii.ro incearca acolo.

| Alessssiiiaa a răspuns:

Multumesc pentru raspuns, am incercat acolo si nu am gasit:*