| HaineDeVis a întrebat:

Ce biciclete strada,ce biciclete triatlon,ce cursiere triatlon, ce cursiere strada gasesc pe piata din Romania?

2 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Labiclaloca.ro

Aduc orice pe comanda daca nu au ei si au un catalog intreg de biciclete. Magazin nou in Bucuresti.

| HaineDeVis explică:

Recent in Romania au aparut cursiere de strada si de triatlon GRIGIO BIKES USA, iar din iunie 2013 MTB- uri XC din CARBON, pretul si dotarile lor sunt mai mult decat INCANTATOARE, in comparatie cu putinele modele de pe piata din Romania din aceeasi gama ce se vand la niste preturi exorbitante cu echipari sora sau tiagra.
Gama de biciclete accesibile sunt echipate cu linie completa SHIMANO 105 BLACK, cadre ultralight si furci de carbon, suporti apa din carbon plus incantatoarele ghidoane contratimp.
Mai mult decat atat pe: http://www.facebook.com/GrigioBikesEurope, puteti vedea modelele, marimile, colorile si de asemenea se pot comanda cu TRANSPORT GRATIS in Romania.
Plata se va face prin PayPal iar dupa confirmarea platii in termen de 10-20 zile produsul dumneavoastra ajunge acasa.
LIKE!
http://www.facebook.com/GrigioBikesEurope!
Va multumim!