| IonutH98 a întrebat:

Vreau sa imi achizitionez o cursiera de strada si am disponibil 250 E. A-si putea gasi undeva prin Romania cursiere incluse in acest pret? Daca da, puneti un link ceva va rog. Dau funda celui care imi spune happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai uitat pe okazii?

| IonutH98 explică (pentru anonim_4396):

Ma gandeam poate gasesc ceva nou ca second hand am gasit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru IonutH98):

Cam putini bani pentru ceva nou dar vezi ca piesele se pot schimba adica am vazut biciclete reconditionate cu care mai poti face km destui.

Pe asta ai vazut-o? http://www.firstbike.ro/......u-aluminiu

| IonutH98 explică (pentru anonim_4396):

Arata bine acea bicicleta dar eu caut ceva usor cu care sa prinzi ceva viteza, nu sa fie toata din metal sa te omori cand merg pe drum laughing