| SweetTFresh a întrebat:

Ce bicla imi recomandati dintre Cube, Scott si Focus? Si de ce?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| ddssaaa a răspuns:

Salut,eu nu iti recomand nici una dintre ele,ci Btwin, deoarece are cadrul finisat cu aluminiu, care este foarte bun pentru Mountain Bike, cu frane pe disc, sau chiar hidraulice.Eu unul am asa bicicleta, si nu m-a costat decat 1000 lei. Sper ca te-am ajutat, bafta!

| SweetTFresh explică (pentru ObiectivulAnonim66):

Asa ma gandeam si eu...winking

| cristi202 a răspuns (pentru ddssaaa):

Nu compari niciodata Btwin cu Cube! Asa cum nu poti compara un Opel fata de un Rolls Royce.

| SweetTFresh explică (pentru cristi202):

Bine zis.

Răspuns utilizator avertizat